Güncelleme: 18:58 TSİ 30 Mart 2020 Pazartesi
Üyelik İşlemleri

Üyelik Formu

yeryuzuhaber.com üyeliğiniz varsa burayı tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.

İşbu sözleşme site kurallarını düzenlemekte olup, siteye üye olunması için bu sözleşmenin kabulu gerekmektedir. Bu sözleşme ile, aşağıda belirtilen site kullanım kurallarına uyacağınızı kabul ve taahhüt etmiş olacağınızdan dikkatle okunması gerekmektedir. Bu aşamayı geçmeniz hali aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

1. GİRİŞ

Bu site, YERYÜZÜ BASIN YAYIN  (bundan sonra yeryuzuhaber.com olarak anılacaktır) aittir ve sitedeki kod, yazılım, veritabanı ve veritabanındaki tüm bilgilerin, malzemelerin ve sitede yayınlanan her içeriğin tüm hakları yeryuzuhaber.com'a aittir. Bu içerik uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Sitede bulunan hiçbir bilgi ve içeriği yeryuzuhaber.com'un yazılı izni olmaksızın değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

2. GENEL KURALLAR

2.1 yeryuzuhaber.com'a üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler izinsiz olarak diğer kişi ve kurumlara verilemez.

2.2 yeryuzuhaber.com üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan yeryuzuhaber.com sorumlu değildir.

2.3 yeryuzuhaber.com'a üye olurken seçtiğiniz şifre sadece sizin tarafınızdan bilinmektedir. Şifrenizin seçimi ve korunması size aittir. yeryuzuhaber.com şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir.

2.4 yeryuzuhaber.com'a üye olurken verilen bilgilerin doğru ve geçerli bilgiler olduğu kabul edilir. Ancak, bilgilerin doğru olmadığından şüphe edilen durumlarda yeryuzuhaber.com, bu üyenin üyeliğini askıya alma veya tamamen silme hakkını saklı tutar.

3. SİTE KULLANIM KURALLARI

Kullanıcılar, aralarında etkileşimi mümkün kılan fonksiyonları kullanırken aşağıdaki koşullara uymayı kabul etmiş sayılır. Üyeliğin ardından kullanıcının bu kurallara uymadığına dair bir başka üyeden yeryuzuhaber.com yönetimine şikâyet gelmesi ya da yeryuzuhaber.com tarafından böyle bir durumun tespiti durumunda, kullanıcının gönderdiği tüm mesaj ve bilgiler yeryuzuhaber.com tarafından incelenebilir, yazıları ve mesajları herhangi bir uyarıda bulunulmadan silinebilir; bu kişinin üyeliği askıya alınabilir ya da tamamen iptal edilebilir ve gerekirse yasal kovuşturma için bu bilgiler ilgili kurumlarla paylaşılabilir.

3.1 Moderatör ve yeryuzuhaber.com haricinde bir kullanıcı, başka bir kullanıcının istediği gibi kullanmasını engelleyemez.

3.2 Kullanıcı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek, ya da yalnızca diğer bir kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum yaratan, ya da bu durumlardan herhangi birini teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.

3.3 Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalayamaz ya da iletemez.

3.4 Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalayamaz ya da iletemez.

3.5 yeryuzuhaber.com site dahilindeki interaktif alanlarda üyelerin yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda değildir. yeryuzuhaber.com link verdiği, banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.

3.6 yeryuzuhaber.com, üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir ancak kişilere ait bilgiler tek tek kullanılmayacaktır.

3.7 yeryuzuhaber.com'da bulunan bütün yazılı, resimli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı saklıdır. Bu materyalleri kopyalayarak kişisel sayfalarda yayınlamak ve/veya pazarlamak kesinlikle yasaktır. Kişisel sayfalarda bu gibi materyallerin kullanılması halinde mutlaka kimden alıntı yapıldığı ve/veya alıntı yapılan şahıs ve ticari kurumun izin verdiğini belirten bir ibarenin sayfanın altına eklemesi zorunludur. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda yeryuzuhaber.com bu uyarıyı yaptığından, hiçbir sorumluluk kabul etmez.

3.8 Teknik aksaklıklardan dolayı yeryuzuhaber.com'da hata ya da kesinti olabilir.yeryuzuhaber.com, hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.

4. ÜYELİK

4.1 yeryuzuhaber.com'a üye olurken verilen bilgilerin doğruluğu göz önünde bulundurulur. Yanlış beyanlardan dolayı oluşabilecek hatalardan ntvmsnbc.com sorumlu değildir. Her kullanıcı, yeryuzuhaber.com'te yalnızca bir tek üyelik kaydı açma hakkına sahiptir. Eğer bir kullanıcının birden çok kayıt açtığı tespit edilirse, bu, yeryuzuhaber.com kurallarının kesin bir ihlali sayılır ve bu kullanıcının tüm üyelik kayıtları iptal edilebilir.

4.2 yeryuzuhaber.com'a üye olurken verilen e-posta adresinin üyeye ait ve aktif bir e-posta adresi olma zorunluluğu vardır. Üyelikle ilgili tüm yazışmalarda sisteme üye olurken verilen e-posta adresi esas alınır ve bu adres kullanılır.yeryuzuhaber.com verilen e-postanın doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Yanlış ve yalan beyan edilen e-postalardan oluşabilecek hatalardan yeryuzuhaber.com sorumlu değildir. Üye, bir tanıdığına yeryuzuhaber.com davetiyesi gönderirken üyenin belirtmiş olduğu e-posta adresi, alıcıya giden e-posta mesajının "gönderen" kısmında yer alır.

4.3 Üye verilerinin yeryuzuhaber.com ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan yeryuzuhaber.com sorumlu değildir.

4.5 yeryuzuhaber.com üyeleri istedikleri zaman üyelikten çıkabilir. yeryuzuhaber.com da herhangi bir uyarı yapmaksızın üyeliği iptal etme hakkına sahiptir.

4.6 yeryuzuhaber.com kurallarına aykırı davranışları nedeniyle üyeliği iptal edilen bir kişi, aksi yeryuzuhaber.com tarafından onaylanmadıkça tekrar yeryuzuhaber.com'a kayıt olamaz; kayıt yapması durumunda bu kayıt da herhangi bir uyarıya gerek görülmeksizin iptal edilebilir.

4.7 Bu sayfada yer alan maddeler, değişikliklerin bu sayfadan belirtilmesi şartıyla yeryuzuhaber.com tarafından istendiği zaman değiştirilebilir.

5.ÜYELİĞİN SONA ERMESİ

yeryuzuhaber.com'a üye olarak kabul etmiş sayılacağınız, yukarıdaki kuralları içeren anlaşma, yeryuzuhaber.com tarafından herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilebilir. Aynı şekilde siz de herhangi bir zamanda yeryuzuhaber.com'i bilgilendirmeniz durumunda üyeliğiniz iptal edilecek ve bu sözleşme sonlandırılmış sayılacaktır. Son bulma durumunda,yeryuzuhaber.com sayfalarına ve hizmetlerine erişme yetkiniz artık yoktur.


Son Haberler Bölümler