Güncelleme: 12:13 TSİ 18 Şubat 2020 Salı
Haberler

"Yeni Akit" Haberleri

Toplam 24 sonuçtan 1 ila 20 arası haber.
Ali Karahasanoğlu: Süleymani’nin öldürülmesine niye sevineyim? Ali Karahasanoğlu: Süleymani’nin öldürülmesine niye sevineyim? 04 Ocak 2020 Cumartesi

Irak’ın başkenti Bağdat’ta, Büyük Şeytan ABD tarafından yapılan füze saldırısında hayatını kaybeden İran Devrim Muhafızları’na bağlı Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani ve Haşdi Şabi Başkan Yardımcısı Ebu Mehdi el-Mühendis sonrasında Türkiye'den İslamcıların büyük ekseriyeti adeta zil takıp oynamakta; sevinç çığlıkları atmaktalar. Olaya mezhep putperestliği gözüyle bakan sözde Sünni İslamcılar Ortadoğu'yu kana bulayan ''Büyük Şeytan'' ABD'den medet umma seviyesizliğe ducar olmuş vaziyetteler! Yeni Akit yazarı Ali İhsan Karahasanoğlu bugünkü köşe yazısında, ABD'den medet uman çaresiz ve seviyesiz sevinen islamcıların sevinme gerekçelerini bir bir sıraladıktan sonra; bu gerekçelerin kendisi için geçersiz olduğunu ve ABD'nin saldırma nedenini bu gerekçeler olmadığını; aksine ABD'nin katliam yapmasının gerekçesi Irak'taki Büyükelçisinin işgal edilmesi ve bunun sonucunda yerlebir olan prestijden dolayı olduğunu altını çizdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel'in katil zanlısı damadı yakalandı Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel'in katil zanlısı damadı… 11 Eylül 2017 Pazartesi

Yeni Akit gazetesinin genel yayın yönetmeni Kadir Demirel'in katil zanlısı damadı İzmir'de yakalandı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine silahlı ve molotof kokteylli saldırı! Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine silahlı ve molotof kokteylli saldırı! 11 Şubat 2016 Perşembe

İstanbul'da Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine silahlı ve molotof kokteylli saldırı gerçekleştirildi. Saldırılarda maddi hasar meydana geldi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Genelkurmay Başkanlığı'ndan Akit gazetesine ''Hasan Karakaya'' taziyesi Genelkurmay Başkanlığı'ndan Akit gazetesine ''Hasan Karakaya'' taziyesi 03 Ocak 2016 Pazar

Akit gazetesi, Hasan Karakaya'nın vefatı üzerine, Genelkurmay Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Tuğgeneral Ertuğrul Gazi Özkürkçü'nün taziyelerini ilettiğini yazdı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Yeni Akit gazetesinin Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya toprağa verildi Yeni Akit gazetesinin Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya toprağa… 01 Ocak 2016 Cuma

Suudi Arabistan'ın Medine kentinde kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Yeni Akit gazetesinin Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya son yolculuğuna uğurlandı. Karakaya Edirnekapı Şehitliği’ne toprağa verildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


''17-25 Aralık'ın hedefi Türkiye-İran savaşıydı!'' ''17-25 Aralık'ın hedefi Türkiye-İran savaşıydı!'' 07 Şubat 2015 Cumartesi

Yeni Şafak gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, 17-25 Aralık operasyonun asıl amacının Türkiye-İran savaşı çıkartmak olduğunu iddia etti! HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Yeni Akit gazetesine bombalı saldırı! Yeni Akit gazetesine bombalı saldırı! 18 Ocak 2015 Pazar

Yeni Akit gazetesinin Bağcılar'da bulunan binasına gece 00.30 sularında kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce bombalı saldırı düzenlendi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


CHP'den Akit ve Taraf'ın manşetlerine suç duyurusu CHP'den Akit ve Taraf'ın manşetlerine suç duyurusu 27 Mart 2013 Çarşamba

CHP, Taraf ve Yeni Akit gazeteleri hakkında suç duyurusunda bulundu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ertuğrul Özkök: Dolduruşa geldik pişmanım Ertuğrul Özkök: Dolduruşa geldik pişmanım 04 Ekim 2012 Perşembe

28 Şubat sürecinde Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni olan Ertuğrul Özkök, andıç haberinin kendisi için bir utanç olduğunu söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


TSK, 28 Şubat ayıbına son veriyor TSK, 28 Şubat ayıbına son veriyor 18 Haziran 2012 Pazartesi

Çok tartışılan 'bazı basın organlarına Genelkurmay faaliyetlerini izleme yasağı' kaldırılıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Oktar: Cübbeli 'Mehdiyim' dedi! Oktar: Cübbeli 'Mehdiyim' dedi! 18 Ekim 2011 Salı

Mehdilik tartışması yeni bir boyut kazandı. Cübbeli Ahmet Hoca, Adnan Oktar’ın kendini Mehdi ilan ettiğini ileri sürmüştü. Adnan Oktar’ın, Cübbeli iddiası ise çok tartışılacak. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Yeni Akit'ten Başbakan'a 'laiklik' tepkisi! Yeni Akit'ten Başbakan'a 'laiklik' tepkisi! 17 Eylül 2011 Cumartesi

Yeni Akit'in hukukçu yazarı Ali Karahasanoğlu, Başbakan Erdoğan'a laiklik tavsiyesiyle ilgili önemli sorular yöneltti. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


'O' Komutanla ilgili şok iddia! 'O' Komutanla ilgili şok iddia! 25 Ağustos 2011 Perşembe

PKK’ya darbe indiren Hava Harekâtının bizzat yürütüldüğü Diyarbakır 2. Hava Kuvveti Komutanlığına atanacak Korg. Ağar'ın yeğeni, PKK üyesi ve... HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Sivas’ta provokasyona dikkat Sivas’ta provokasyona dikkat 02 Temmuz 2011 Cumartesi

Sivas, 18 yıl önce tezgahlanan provokasyon nedeniyle hâlâ cezalandırılıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


'Evinde Kur'an var, ordudan atın!' 'Evinde Kur'an var, ordudan atın!' 06 Mayıs 2011 Cuma

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ne tür bir kafa yapısıyla idare olunduğu bir kez daha belgelendi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Türkiye artık İsrail'den silah almayacak ! Türkiye artık İsrail'den silah almayacak ! 09 Nisan 2011 Cumartesi

Milli Savunma Sanayi Müsteşarı Murat Bayar, Yeni Akit'in Ankara Temsilcisi ve Yazarı Yener Dönmez'e çarpıcı açıklamalarda bulundu… HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


SP, BBP ve HAS Partililer, AK Parti’den... SP, BBP ve HAS Partililer, AK Parti’den... 08 Nisan 2011 Cuma

Yeni Akit'in Hukukçu Yazarı Ali İhsan Karahasanoğlu, SP, BBP ve HAS Partililerin AK Parti'den aday gösterilmesini önerdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


CHP'de ‘Varan 2’ paniği CHP'de ‘Varan 2’ paniği 07 Mart 2011 Pazartesi

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın istifasına neden olan kaset skandalıyla ilgili Soner Yalçın’ın sahibi olduğu Oda TV’den çıkan notlar, kasetin parti içinden sızdırıldığı yönündeki iddiaları bir kez daha teyit ederken parti yönetiminden hiçbir açıklama gelmemesi dikkat çekiyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Yapımı bir dert yıkımı bin dert! Yapımı bir dert yıkımı bin dert! 07 Mart 2011 Pazartesi

Başbakan Erdoğan’ın “ucube” diyerek kaldırılmasını istediği Kars’taki betonarme heykelin yıkımı için belediye yaklaşık 250 bin lira muhammen bedel öngördü. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ergenekon sanığından şok ifşaatlar Ergenekon sanığından şok ifşaatlar 10 Şubat 2011 Perşembe

Ergenekon'dan tutuklanan Erol Ölmez, Yazıcıoğlu’nu susturma toplantısı yaptıklarını öne sürdü, İsmailağa'ya sızma girişimlerini, Bayram ve Hızır Ali Hoca cinayetlerini anlattı. Ergenekon'un eğitim yerlerini açıkladı HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »



Son Haberler Bölümler