Güncelleme: 01:52 TSİ 10 Nisan 2020 Cuma
Haberler

"kampanya" Haberleri

Toplam 39 sonuçtan 1 ila 20 arası haber.
9 yaşındaki tüketici Elif'in meşrubat firmasına karşı zaferi (Meşrubat firmasına 241 bin lira ceza) 9 yaşındaki tüketici Elif'in meşrubat firmasına karşı zaferi (Meşrubat firmasına… 28 Şubat 2019 Perşembe

SON DAKİKA FLAŞ HABER... 9 yaşındaki Elif Deniz Akyol bir meşrubat firmasının 2 kapak getirene bir bardak hediye kampanyasından yararlanmak istedi ancak hediyesini alamadı. Babasıyla birlikte Ticaret Bakanlığı'na şikayette bulunan Elif, meşrubat firmasına 241 bin 413 lira idari para cezası kesilmesini sağladı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Galatasaraylı taraftarlardan Burak Yılmaz için şok kampanya! Galatasaraylı taraftarlardan Burak Yılmaz için şok kampanya! 26 Aralık 2015 Cumartesi

Galatasaraylı taraftarlar, sosyal medyada "Burak Yılmaz satılsın" kampanyası başlattı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


TÜDER Başkanı Küçük: Mesajları yanıtlamak zorunda değilsiniz TÜDER Başkanı Küçük: Mesajları yanıtlamak zorunda değilsiniz 01 Mayıs 2015 Cuma

Tüketiciler Derneği Genel Başkanı Levent Küçük, "Tüketicinin, 'SMS almak istemiyorsanız arayın, mesaj atın' gibi iletilere cevap verme yükümlülüğü yok. Sessizlik 'ret' anlamı taşıyor" dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Volkan Demirel'i kızdıracak kampanya! Milli Takım... Volkan Demirel'i kızdıracak kampanya! Milli Takım... 28 Ağustos 2014 Perşembe

Galatasaraylı taraftarlar, Fenerbahçe kalecisinin bundan böyle ay yıldızlı forma giymemesi için kampanya başlattı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Yıl sonu kampanyalarında 'sıfır otomobil' fiyatları Yıl sonu kampanyalarında 'sıfır otomobil' fiyatları 14 Kasım 2013 Perşembe

Yıl içinde yapılan sıfır kilometre araç satışları, sene sonu kampanyalarıyla iyice artış gösterdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Konutta görülmemiş kampanya Konutta görülmemiş kampanya 07 Ekim 2013 Pazartesi

Son 5 yıldır inşaat sektörü deyim yerindeyse adeta ikinci baharını yaşıyor... Ekonomide yaşanan iyiymser hava neticesinde yakın bir zamana kadar yüzde 1'lerin altında seyreden son zamanlarda ise yüzde 1 ve üzerine çıkan faizler vatandaşı ev hayalini gerçeğe dönüştürmeye iterken, yaşanan talebi karşılamak üzere ise yatırımcıları harekete geçiriyor... HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Tuzsuz ekmekler geliyor Tuzsuz ekmekler geliyor 05 Şubat 2013 Salı

İstanbul Halk Ekmek, diyabet ve tansiyon hastaları için ''tuzsuz çavdarlı'' ve ''tuzsuz tam buğday unlu'' ekmek üretecek. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


'Mavi Kapak' kampanyasını bitirdiler 'Mavi Kapak' kampanyasını bitirdiler 04 Ocak 2013 Cuma

Engellilere tekerlekli sandalye temin etmek için 3 yıl önce ‘mavi kapak' kampanyası başlatan Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi kampanyayı sonlandırdığını açıkladı. Ancak birçok sivil toplum kuruluşu kampanyayı sürdürecek. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


2011 modellerde indirim rüzgarı 2011 modellerde indirim rüzgarı 05 Eylül 2011 Pazartesi

Otomotivde zam da var kampanya da... 2011 model yılı stoklarını eritmek isteyen firmalar indirim, sıfır faiz ve ödemeye 2012'de başlama gibi avantajlar sunarken, 2012 modeller ise zamlı satışa çıkıyor HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bağışmatikler Afrika için 24 bin TL topladı Bağışmatikler Afrika için 24 bin TL topladı 13 Ağustos 2011 Cumartesi

Başkentte Kocatepe Cami'ye deneme amaçlı konulan ve vatandaşlarca "bağışmatik" olarak isimlendirilen elektronik yardım toplama makinelerinde bir günde 24 bin lira toplandı. Burada toplanan yardımın da Afrika için düzenlenen kampanyaya aktarılacağı öğrenildi. Kocatepe Cami'ye konulan 6 makineye, Cuma namazına katılan vatandaşlar yaklaşık 20 bin lira attı. Akşama kadar ise makinelerde 4 bin lira daha toplandı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İsrail, ABD'li aktivistleri sınır dışı etti! İsrail, ABD'li aktivistleri sınır dışı etti! 08 Temmuz 2011 Cuma

Yunanistan'dan İsrail'e gelen iki Amerikalı kadın aktivist, İsrail polisince ülkeye sokulmayarak, bu sabah havalimanından sınır dışı edildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Obama: Sizin kadar usta değilim Obama: Sizin kadar usta değilim 18 Haziran 2011 Cumartesi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, yüzde 50 oyun bütün dünya liderlerini şaşırttığını belirtti. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


CHP'li İnce: Ortada başarı falan yok CHP'li İnce: Ortada başarı falan yok 15 Haziran 2011 Çarşamba

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'den Kemal Kılıçdaroğlu'nu kızdıracak bir açıklama geldi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Erguvan rengi otobüsler hizmete girdi Erguvan rengi otobüsler hizmete girdi 28 Mayıs 2011 Cumartesi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 111 ülkeden oylamaya katılanların, damalı erguvan rengi otobüsü tercih ettiğini belirterek, ''Bugün 70'ini hizmete sokacağımız 172 araçlı filonun, 102 aracı haziran ve temmuz aylarında hizmete girecek'' dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Yeni limitsiz internet kampanyası Yeni limitsiz internet kampanyası 02 Mayıs 2011 Pazartesi

TTNET, yeni kampanyasıyla limitsiz internet paketini ilk 12 ay boyunca ayda 39 TL'ye sunduğunu duyurdu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


'AK Parti'ye destek 2007'den fazla' 'AK Parti'ye destek 2007'den fazla' 30 Nisan 2011 Cumartesi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, AK Parti'nin çıktığı her sandıktan sonra ülkenin ve demokrasinin güçlendiğini, Türkiye'nin lider ülke konumuna geldiğini belirtti. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Çılgın proje dünya basınında Çılgın proje dünya basınında 28 Nisan 2011 Perşembe

Başbakan çılgın projesini açıkladı, dünya basını geniş yer ayırdı. Türkiye'nin boğazı bypass edileceği yorumlarına yer verilirken mühendislik eseri olacağı belirtiliyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Tek operatörde 600 milyon abone ! Tek operatörde 600 milyon abone ! 26 Nisan 2011 Salı

Dünyanın en büyük cep telefonu operatörü China Mobile, abone sayısının 600 milyonu aştığını açıkladı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İstanbul otobüs rengini seçti İstanbul otobüs rengini seçti 21 Nisan 2011 Perşembe

“İstanbul halkı otobüsünün rengini seçiyor” kampanyasının sonucuna göre, İstanbul Otobüs İşletmeleri AŞ'nin sefere koyacağı yeni otobüslerin rengi, oyların yüzde 34.54'ünü alan erguvan rengi oldu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


TOKİ'de vadeler uzatıldı TOKİ'de vadeler uzatıldı 21 Nisan 2011 Perşembe

TOKİ Tanıtım ve Satış Ofisi,‘Vadeler Uzadı, Fırsatlar Çoğaldı’ kampanyası düzenledi. Kampanyayla hesaplı ve uzun vadeli ödeme kolaylıklarına dikkat çekiyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler