Güncelleme: 14:50 TSİ 08 Nisan 2020 Çarşamba
Haberler

"Hizan" Haberleri

Toplam 16 sonuçtan 1 ila 16 arası haber.
24 ilde kar yağışı nedeniyle okullar tatil (13 Şubat Perşembe günü hangi illerde okullar tatil?) 24 ilde kar yağışı nedeniyle okullar tatil (13 Şubat Perşembe günü hangi illerde… 13 Şubat 2020 Perşembe

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Bayburt, Erzincan, Ağrı, Bingöl, Sivas, Adıyaman, Muş, Tunceli, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya ve Kilis genelinde okullar bugün tatil edildi. Artvin, Van ile Bitlis'in kent merkezi ve Tatvan ilçesinde eğitime iki gün ara verildi. Siirt il merkeziyle Rize, Bitlis, Giresun, Kayseri, Adana, Diyarbakır, Ordu ve Trabzon'un bazı ilçelerinde de olumsuz hava koşulları nedeniyle bir günlük tatil kararı alındı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


15 Ocak Salı günü hangi illerde okullar tatil? 15 Ocak Salı günü hangi illerde okullar tatil? 15 Ocak 2019 Salı

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Türkiye genelindeki yoğun kar yağışı ve soğuk hava yavaş yavaş etkisini yetirirken; bazı bölgelerde kar yağışı hala devam ediyor. Bingöl'de kent merkezi ile merkeze bağlı belde ve köylerde eğitime bugün ara verildiği bildirildi. Bitlis’in Hizan ilçesinde eğitime 1 gün süre ile ara verildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


10 Ocak Perşembe günü okullarda kar tatili olan il ve ilçeler 10 Ocak Perşembe günü okullarda kar tatili olan il ve ilçeler 10 Ocak 2019 Perşembe

Yurt genelinde yoğun kar yağışı ve soğuk hava devam ediyor. Yoğun kar yağışı olan il ve ilçelerde okullara eğitime bir ara verildi. 10 Ocak Perşembe günü Niğde, Aksaray, Nevşehir, Adıyaman, Van, Kars, Şırnak, Elazığ, Bingöl ve Bitlis'in bazı ilçelerinde okullar tatil edildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Hangi illerde okullar kar tatili oldu? Hangi illerde okullar kar tatili oldu? 14 Aralık 2016 Çarşamba

Yurtta etkili olan kar yağışı nedeniyle 9 ilden bazılarının genelinde, bir bölümünde de sadece taşımalı sistemde eğitime yarın ara verildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bitlis Hizan'da terör saldırısı: 5 asker ve 1 köy korucusu hayatını kaybetti! Bitlis Hizan'da terör saldırısı: 5 asker ve 1 köy korucusu hayatını… 18 Ağustos 2016 Perşembe

Bitlis'in Hizan ilçesindeki terör saldırılarında, 5 asker ve 1 korucu hayatını kaybetti. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bitlis'te PKK saldırısı: 1 asker hayatını kaybetti Bitlis'te PKK saldırısı: 1 asker hayatını kaybetti 06 Ağustos 2016 Cumartesi

Hizan ilçesinde PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda bir asker hayatını kaybetti, bir köy korucusu yaralandı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Kamran İnan hayatını kaybetti! (Kamran İnan kimdir?) Kamran İnan hayatını kaybetti! (Kamran İnan kimdir?) 23 Kasım 2015 Pazartesi

Eski Devlet Bakanlarından Kamran İnan, 86 yaşında hayatını kaybetti. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


HDP milletvekili aday adaylıktan çekildi! HDP milletvekili aday adaylıktan çekildi! 27 Eylül 2015 Pazar

Halkların Demokratik Partisi'de Bitlis Milletvekili 3. sıra adayı İbrahim Aslan, adaylıktan çekildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Diyarbakır'da PKK saldırıları: 1 asker hayatını kaybetti, 3 asker yaralı Diyarbakır'da PKK saldırıları: 1 asker hayatını kaybetti, 3 asker yaralı 23 Ağustos 2015 Pazar

Diyarbakır'ın Kulp İlçesi'nde bugün sabah saatlerinde, PKK’lıların gerçekleştirdiği saldırıda 1 asker şehit oldu, biri ağır 3 asker de yaralandı. PKK, Doğu ve Güneydoğu’da güvenlik güçlerine ve sivillere yönelik birçok başka saldırı gerçekleştirdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bitlis'te 100 kilo patlayıcı bulundu Bitlis'te 100 kilo patlayıcı bulundu 13 Mart 2015 Cuma

Bitlis Valiliği'nden yapılan açıklamada, Bitlis- Hizan İlçesi karayolunun 25’inci kilometresinde bulunan Yukarıölek Köyü yakınlarında sabah saatlerinde patlayıcı bulunduğu ihbarı yapıldı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bitlis'te yüzlerce köy yolu kapandı Bitlis'te yüzlerce köy yolu kapandı 09 Ocak 2013 Çarşamba

Bitlis'te 5 gündür aralıksız devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 300 köy yolu ulaşıma kapandı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bitlis'te yüzlerce köy yolu kapandı Bitlis'te yüzlerce köy yolu kapandı 09 Ocak 2013 Çarşamba

Bitlis'te 5 gündür aralıksız devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 300 köy yolu ulaşıma kapandı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Firar etti denilen erin sır ölümü Firar etti denilen erin sır ölümü 22 Ekim 2011 Cumartesi

Bitlis'in Tatvan ilçesindeki birliğinden firar ettiği iddia edilen er Ali Önal, Hizan'a bağlı Yolalan beldesi yakınlarında yol kenarında ölü bulundu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


PKK'nin hedefinde kaymakamlar mı var? PKK'nin hedefinde kaymakamlar mı var? 07 Ağustos 2011 Pazar

Bitlis Hizan'da roketatar ve uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıda 1 polis hayatını kaybetti, 1 polis yaralandı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Arınç'tan Kürtlere Bediüzzaman'lı mesaj Arınç'tan Kürtlere Bediüzzaman'lı mesaj 12 Mayıs 2011 Perşembe

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bitlis'te vatandaşlara Kürtçe cümlelerle seslendi. Bediüzzaman'ın manevi hayatlara yaptığı iyilikleri değerlendi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Yolları yapılmazsa seçime gitmeyecekler Yolları yapılmazsa seçime gitmeyecekler 08 Nisan 2011 Cuma

Bitlis'in Hizan ilçesinde 8 köy ve birçok mezranın üzerinde bulunduğu yol güzergahının yapılmaması halinde vatandaş seçime gitmeyeceğini duyurdu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler