Güncelleme: 16:11 TSİ 27 Şubat 2020 Perşembe
Haberler

"çukurova" Haberleri

Toplam 36 sonuçtan 1 ila 20 arası haber.
Adana  Çukurova'da hakaret içerikli sınav sorusu hazırlayan Din Kültürü öğretmenine soruşturma Adana Çukurova'da hakaret içerikli sınav sorusu hazırlayan Din Kültürü… 11 Ocak 2020 Cumartesi

Adana'da bir lisede görev alan öğretmenin ortak sınav için hazırladığı sınav sorusu sosyal medyada infial yarattı. Öğretmenin hazırlanan soruda yer alan isim ile bir öğrencisine hakaret ederek müfredat dışında soru sorduğu iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Erdoğan, AK Parti'nin Ankara ilçe belediye başkanı adaylarını açıkladı Erdoğan, AK Parti'nin Ankara ilçe belediye başkanı adaylarını açıkladı 01 Ocak 2019 Salı

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin Ankara'nın 23 ilçesindeki belediye başkanı adayını açıkladı. AK Parti, üç ilçede ise MHP'nin adayını destekleyecek. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Aktif görevde olan 110 asker için FETÖ'den gözaltı kararı Aktif görevde olan 110 asker için FETÖ'den gözaltı kararı 21 Eylül 2018 Cuma

SON DAKİKA FLAŞ HABER: Hava Kuvvetleri'ndeki FETÖ yapılanması soruşturmasında, tamamı aktif görevde olan 110 asker için gözaltı kararı çıkarıldı. Bu kişiler arasında İncirlik Üssü'nde görevli askerler de var. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Patates tarlada 1.70 TL'ye , pazarda ise 5 TL'ye satılıyor! Patates tarlada 1.70 TL'ye , pazarda ise 5 TL'ye satılıyor! 04 Mayıs 2015 Pazartesi

Tarlada 2.5 liradan başlayıp 1 lira 70 kuruşa kadar düşen patatesin kilosunun, pazarda 5 liraya kadar çıkması hem üreticiyi hem de tüketiciyi zor durumda bırakıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ülker'in Turkcell ortaklığı yalan çıktı Ülker'in Turkcell ortaklığı yalan çıktı 30 Mayıs 2014 Cuma

Turkcell'in yüzde 13.8'i için Ülker'in talip olacağı şeklindeki haber yalanlandı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Koluna saplanan parmaklıkla hastaneye götürüldü Koluna saplanan parmaklıkla hastaneye götürüldü 08 Mayıs 2014 Perşembe

Adana'da, Çukurova ilçesindeki İsmail Sefa Özler Anadolu Lisesi bahçesindeki ağaçtan dut toplamak için çıktığı demir parmaklığın üzerine düşen Ceyda Oruk, hastaneye koluna saplanan parmaklıkla götürüldü. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Seçim barajı yerine 'dar bölge' seçim sistemi Seçim barajı yerine 'dar bölge' seçim sistemi 18 Nisan 2014 Cuma

AK Parti, "dar bölge" seçim sistemi için çalışma başlattı. Sistem uygulanırsa seçim barajı tarihe karışacak. Türkiye, milletvekili sayısı kadar seçim bölgesine ayrılacak. Ancak muhalefete göre, Türkiye bu sisteme hazır değil. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Doğu AKdeniz'de 5 ilde elektrik kesintisi Doğu AKdeniz'de 5 ilde elektrik kesintisi 30 Mart 2014 Pazar

Doğu AKdeniz'de etkili olan fırtına elektrik krizi yarattı. Dağıtıcı firma, 5 ildeki bazı bölgelere akşam saatlerine kadar elektrik verilemeyeceğini duyurdu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


23 milyar dolarlık Uzan davası sonuçlandı 23 milyar dolarlık Uzan davası sonuçlandı 23 Mayıs 2013 Perşembe

Uluslararası Tahkim Heyeti, Uzan ailesinin Türkiye aleyhine açtığı Libananco davasında Türkiye'yi haklı buldu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Çukurova'ya temyizden iyi haber Çukurova'ya temyizden iyi haber 28 Mart 2013 Perşembe

Doğu Karayip Temyiz Mahkemesi, Çukurova Grubu aleyhine Çukurova Telecom Holdings hisseleri üzerinde alınan kısıtlamaları kaldırdı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Uzan'dan 'siyasi linç' iddiası Uzan'dan 'siyasi linç' iddiası 15 Ocak 2013 Salı

Türkiye lehine sonuçlanan 10 milyar dolarlık Libananco davasının temyiz duruşmasında Uzan tarafı kendilerine 'siyasi linç' yapıldığını savundu. Türk tarafı ise Uzanların yolsuzluklarının sadece Türkiye'de değil, ABD ve İngiltere mahkemelerinde de tescil edildiğini kaydetti. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


10 milyar dolarlık Libananco davasında düğüm çözülüyor 10 milyar dolarlık Libananco davasında düğüm çözülüyor 14 Ocak 2013 Pazartesi

Türkiye lehine sonuçlanan 10 milyar dolarlık Libananco davasında bugün temyiz duruşması yapılacak. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Libananco Davası'nda sona doğru Libananco Davası'nda sona doğru 13 Ocak 2013 Pazar

Türkiye'nin lehine sonuçlanan Libananco Davası'nın temyiz duruşması Washington'da yarın yapılacak. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Diyanet kadrolarına 1850 atama yapılacak! Diyanet kadrolarına 1850 atama yapılacak! 15 Kasım 2012 Perşembe

Diyanet, taşra teşkilatında boş bulunan Kur'an kursu uzman öğreticisi ve uzman imam-hatip kadrolarına 1850 atama yapacak. Başvurular, 28 Kasım'da sona erecek. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Suriyeli mültecilere üniversite imkanı Suriyeli mültecilere üniversite imkanı 22 Eylül 2012 Cumartesi

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Suriyeli mültecilere üniversitelerin de kapısını açtı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bülent Arınç'tan müdüre fırça Bülent Arınç'tan müdüre fırça 20 Eylül 2012 Perşembe

Adana'da tarihi Ulucami'yi ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, çiniler üzerinde yazan Arapça yazıyı okuyamayan Vakıflar Bölge Müdürü Murat Saraçoğlu'na kızdı, yazıyı okuyan Basın Yayın Enforormasyon İl Müdürü Mustafa Keleş'i ise övdü. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Karamehmet'e rekor ceza Karamehmet'e rekor ceza 01 Ekim 2011 Cumartesi

Uluslararası Tahkim Mahkemesi Çukurova'nın TeliaSonera'ya 932 milyon dolar tazminat ödemesine karar verdi HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Turkcell davasında yeni karar Turkcell davasında yeni karar 22 Temmuz 2011 Cuma

Doğu Karayip Temyiz Mahkemesi, Altimo bünyesinde faaliyet yürüten Alfa'nın Turkcell'deki Çukurova hisselerinin yasal ve nihai hamili olduğunu teyit etti. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Uzan'a bir şok da AİHM'den Uzan'a bir şok da AİHM'den 05 Temmuz 2011 Salı

Türkiye, Libananco'nun açtığı 10.1 milyar dolarlık tahkim davasının sonucunu beklerken sevindirici bir haber de AİHM geldi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Türkiye'nin 'en iyi' üniversiteleri Türkiye'nin 'en iyi' üniversiteleri 03 Temmuz 2011 Pazar

ODTÜ bünyesindeki URAP laboratuarının yaptığı araştırmaya göre, Türkiye'de alanlarında en iyi üniversiteler şöyle: HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler